Kniv nordsamisk Lars Notti daterad

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIV, nordsamisk, signerad och daterad Lars Notti 2/8 1937, graverat horn, längd ca 20,5 cm

Skinn med mindre slitage/skador

440125

2017-02-22