Gerd Allert Väggtextil

Gerd Allert Väggtextil
Gerd Allert Väggtextil
Gerd Allert Väggtextil
Gerd Allert Väggtextil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERD ALLERT (1940-2010): "Grenverk", väggtextil, signerad och daterad G.Allert 86, ca 90x74 cm

440126

2017-02-12