Bricka sterlingsilver Peru

Bricka sterlingsilver Peru
Bricka sterlingsilver Peru
Bricka sterlingsilver Peru
Bricka sterlingsilver Peru
Bricka sterlingsilver Peru
Bricka sterlingsilver Peru

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKA, sterlingsilver, Peru, 1900-tal, rektangulär form, hamrad dekor, stämplad "Vasco Peru", längd ca 30 cm, vikt ca 546 g

Smärre stötskada

440137

2017-02-12