Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KALK, s.k. kiddush cup, sterlingsilver, Israel, Zadok, dekor i filigranteknik samt infattade stenar, invändigt förgylld, höjd ca 14 cm, total vikt ca 95 g
Smärre slitage/bucklor
440159
2017-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här