Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNA SCHWAT, kopia av äldre målning, daterad 1909, olja på pannå, 54x36 cm
Smärre fläckar, slitage
440167
2017-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här