Arne Alanko olja

Arne Alanko olja
Arne Alanko olja
Arne Alanko olja
Arne Alanko olja
Arne Alanko olja
Arne Alanko olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AARNE ALANKO (1896-1968), Tallar, Finland, signerad o daterad -60, olja på duk, 41x50 cm

440181

2017-02-12