Bordslampa böjbar

Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar
Bordslampa böjbar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, böjbar arm, 1900-tal, höjd rak ca 84 cm, metall, armaturen märkt "FM Made in Denmark"

Slitage, fläckar

440200

2017-02-12