Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, böjbar arm, 1900-tal, höjd rak ca 84 cm, metall, armaturen märkt "FM Made in Denmark"
Slitage, fläckar
440200
2017-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här