Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAGUSKED, silver, 17/1800-tal, stämplad GIESE, längd ca 30,5 cm
Slitage
440225
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här