Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
FAT, PUNSCHKOPPAR, LJUSSTAKAR, SMÖRSNÄCKOR, 14 dlr., silver samt sterlingsilver, 1900-tal, Sverige, Mexico, diameter ca 5,5-22 cm, vikt ca 716 g exkl. ljusstakarna
Smärre slitage
440281
2017-02-14