Mariana Van Der Stoop oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIANA VAN DER STOOP (Tyskland, 1700-tal), tillskriven, stilleben med frukter och hand, olja på duk, ca 40x47 cm

Dubblerad, lagningar, mindre hål, färgbortfall

440296

2017-02-14