Kannor i cloisonné

Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné
Kannor i cloisonné

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNOR 1 par, Kina, 1800-tal, cloisonné, dekor av blommor och fladdermöss, höjd 26 cm

Omfattande skador, lagningar, bortfall

440316

2017-02-14