Astrid widenberg Liljefors

Astrid widenberg Liljefors
Astrid widenberg Liljefors
Astrid widenberg Liljefors
Astrid widenberg Liljefors

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS ( född 1943): Vårvinterlandskap med orrar, signerad och daterad AW Liljefors -88, olja på pannå, ca 53X122 cm

440352

2017-02-14