Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, fanerat i mahogny, utdragsben med låda i sargen, höjd 77 diameter 96 cm

fanerlagningar, fanérsprickor

440358

2017-02-14