Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, förgylld, 18/1900-tal, rektangulär ram i trä samt pastellage, 60x70 cm

Bruksslitage

440361

2017-02-16