Skjøde Knudsen tidningsställ

Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ
Skjøde Knudsen tidningsställ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKJØDE KNUDSEN, Ateljé Forma, tidningsställ i teak och furu med tidningshållare i ljust läder, höjd ca 55, 74x62 cm

Bruksslitage, repor

440369

2017-02-16