Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKJØDE KNUDSEN, Ateljé Forma, tidningsställ i teak och furu med tidningshållare i ljust läder, höjd ca 55, 74x62 cm
Bruksslitage, repor
440369
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här