Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par rotting, 1900-tal, med dynor i blommig klädsel, sitthöjd 30, rygghöjd 87 cm, litet bord med glasskiva medföljer
Skador, en dyna saknas
440397
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här