Fåtöljer i rotting

Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par rotting, 1900-tal, med dynor i blommig klädsel, sitthöjd 30, rygghöjd 87 cm, litet bord med glasskiva medföljer

Skador, en dyna saknas

440397

2017-02-14