Eugen Trost tekoppar Zebra

Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUGEN TROST, "Zebra", 4 kaffekoppar med fat samt MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", 4 kaffekoppar med fat, stämplade Rörstrand resp. Gefle

Zebrakoppar med visst slitage, 2 koppar med spricka

440402

2017-02-14