Eugen Trost tekoppar Zebra
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EUGEN TROST, "Zebra", 4 kaffekoppar med fat samt MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", 4 kaffekoppar med fat, stämplade Rörstrand resp. Gefle
Zebrakoppar med visst slitage, 2 koppar med spricka
440402
2017-02-14