Barbie Skipper och Ken dockor
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARBIE, MIDGE OCH SKIPPER DOCKOR. 3 st, 1960-tal, Barbie och Midge i fabriksförpackningar, Skipper "Tvist and Turn" Taiwan, 13 produktkataloger, diverse skor samt kläder, delvis original medföljer, dessutom meföljer dockservis i porslin
Barbie, Midge och förpackningarna med skador, slitage
440408
2017-02-21