Barbie Skipper och Ken dockor

Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor
Barbie Skipper och Ken dockor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBIE, MIDGE OCH SKIPPER DOCKOR. 3 st, 1960-tal, Barbie och Midge i fabriksförpackningar, Skipper "Tvist and Turn" Taiwan, 13 produktkataloger, diverse skor samt kläder, delvis original medföljer, dessutom meföljer dockservis i porslin

Barbie, Midge och förpackningarna med skador, slitage

440408

2017-02-21