Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, 1950-tal, teak, två speglar och lådor, en lampa, höjd 130, 96x40 cm
Slitage, mindre fanerskador, elknapp skadad
440414
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här