Toilettebord 1950-tal

Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1950-tal, teak, två speglar och lådor, en lampa, höjd 130, 96x40 cm

Slitage, mindre fanerskador, elknapp skadad

440414

2017-02-16