Soffbord teak
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD, rektangulär modell som med uppfällda klaffar bildar en ellipsformad skiva, benställning i massiv teak, infällda dekorationsgångjärn i mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 52, 90 x 67 respektive 119,5 x 96,5 cm
Bruksslitage, något märke
440428
2017-02-17