Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, rektangulär modell som med uppfällda klaffar bildar en ellipsformad skiva, benställning i massiv teak, infällda dekorationsgångjärn i mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 52, 90 x 67 respektive 119,5 x 96,5 cm

Bruksslitage, något märke

440428

2017-02-17