Barskåp 1900-talets mitt
2017-02-21
440449
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARSKÅP, 1900-talets mitt, instarsiadekor föreställande lönnblad, beslag i mässing, 2 lådor i front, skåpsdörrpar med bakomliggande hyllinredning, delvis i glas, höjd ca 146, 94x40 cm, nycklar finns
Ytslitage, stötmärken, krackelyrer i lack mindre defekter på hyllplan i glas