Spegel senempire 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, senare bronserad skuren dekor samt dekor i pastellage, höjd ca 140x55 cm
Slitage/skador, senare glas, senare bronsering, krön löst, medaljong med spricka, pastellage med skador
440450
2017-02-21