Spegel senempire 1800-tal

Spegel senempire 1800-tal
Spegel senempire 1800-tal
Spegel senempire 1800-tal
Spegel senempire 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, senare bronserad skuren dekor samt dekor i pastellage, höjd ca 140x55 cm

Slitage/skador, senare glas, senare bronsering, krön löst, medaljong med spricka, pastellage med skador

440450

2017-02-21