Tågdelar Märklin
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÅGDELAR MÄRKLIN, spår 0. 1900-talets första hälft, bestående av 2 personvagn 17230, öppen fraktvagn 8660, urverksdrivet ånglok med tender R880, flertal spårdelar/skenor bl a korsningar och växlar, uppdragsnyckel medföljer
Ej funktionstestade, smärre skador
440465
2017-02-14