Tågdelar Märklin

Tågdelar Märklin
Tågdelar Märklin
Tågdelar Märklin
Tågdelar Märklin
Tågdelar Märklin
Tågdelar Märklin

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

TÅGDELAR MÄRKLIN, spår 0. 1900-talets första hälft, bestående av 2 personvagn 17230, öppen fraktvagn 8660, urverksdrivet ånglok med tender R880, flertal spårdelar/skenor bl a korsningar och växlar, uppdragsnyckel medföljer

Ej funktionstestade, smärre skador

440465

2017-02-14