Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANTONIUS VAN DYCK hans art (1600/1700-tal): Kristi begabbande, olja på duk, dubblerad, 73x62 cm
Krackelyr och rynkbildning
440474
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här