Tennföremål 3 dlr

Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr
Tennföremål 3 dlr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, POKAL samt LJUSSTAKE, tenn, ljusstake av Edvin Ollers, stämplad J8, höjd ca 22 cm

Ljusstake med bucklor

440498

2017-02-17