Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, silver, 1800-tal, botten med infällt mynt/ taler, myntet daterat 1688, Braunschweig-Wolfenbüttel, höjd ca 11 cm, vikt ca 167 g
Slitage samt smärre bucklor, bristning, omarbetad
440513
2017-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här