Fat Mexico

Fat Mexico
Fat Mexico
Fat Mexico
Fat Mexico
Fat Mexico
Fat Mexico

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, 5+1, sterlingsilver, varav 5 st stämplade Ortega Mexico, vågiga brätten, diameter 18 cm samt en stämplad Industria peruana, diamater 16,5 cm, total vikt ca 1390 g

Repor, bruksslitage

440518

2017-02-14