Fat Mexico
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FAT, 5+1, sterlingsilver, varav 5 st stämplade Ortega Mexico, vågiga brätten, diameter 18 cm samt en stämplad Industria peruana, diamater 16,5 cm, total vikt ca 1390 g
Repor, bruksslitage
440518
2017-02-14