Käppar omkring 1900
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÄPPAR, 5 st, omkring år 1900, varierande modeller samt material, knoppar bl a nysilver och ben samt en knopp i nefrit samt beslag i 14k guld, delvis spanskrör, längd ca 82-91 cm
Slitage, skador och lagning
440519
2017-02-14