Derrière le Miroir efter bl a Braque, Rousseau

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 2 st, nr 133-134 (2 litografier efter Kandinsky, 1 efter Rousseau), nr 135-136 (5 litografier efter Braque)

Lätt bruksslitage

440524

2017-02-14