Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 6 st., Nationalromantik, tidigt 1900-tal, skurna i ek, präglade skinnsitsar, sitthöjd ca 45, total höjd 100 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, några sitsar med revor
440552
2017-02-15