Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, 236/250, färglitografi, ca 82x61 cm, oramad

440561

2017-02-18