Taklampa Orrefors

Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLAMPA, Orrefors, stomme i mässing med glaskupa, 1900-talets mitt, totalhöjd ca 86, diameter 80 cm

Nagg, mittstam med skador sprickor

440562

2017-02-15