Design Ann-Marie Forsberg för MMF

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANN-MARI FORSBERG, "Blå crocus", vävnad, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1945, gobelängteknik, signerad AMF, ca 32x57,5 cm

slitage, baksida med limmfläckar

440616

2017-02-16