Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN BYGGSATSBIL 1101, omkring 1930-tal, lastbil i lackerad plåt i rött och grönt, längd 40 cm, i originalförpackning
Slitage, instruktionsbok, reservdelar, nyckel medföljer
440626
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här