Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTEBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd ca 145 med spegel, fasetterat glas, mässingsbeslag, lyrfot, krönt skuret krön, 89x37
ranglig, ytskador, fanérbortfall, senare glas,
440655
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här