Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd ca 145 med spegel, fasetterat glas, mässingsbeslag, lyrfot, krönt skuret krön, 89x37

ranglig, ytskador, fanérbortfall, senare glas,

440655

2017-02-16