Sybord
2017-02-16
440658
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD med hjultrissor, sengustaviansk stil, stämplad SEAST på lådbottsstyckets ovansida, höjd 74, diameter ca 49 cm
Omfattande skador, en hjultrissa saknas