Caroline Lindberg

Caroline Lindberg
Caroline Lindberg
Caroline Lindberg
Caroline Lindberg
Caroline Lindberg
Caroline Lindberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAROLINE LINDBERG (samtida): "Badnymf 2004", monogramsignerad, olja på duk, 24x22 cm

Historik: Inköpt på Galleri B-fors i Stockholm 2005

440665

2017-02-16