Mihaïl Chemiakin

Mihaïl Chemiakin
Mihaïl Chemiakin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIHAÏL CHEMIAKIN (född 1943): "Carnaval à st-Petersbourg" signerad och daterad M. Chemiakin 1993, färglitografi, 213/275, 64x45 cm

Bladet något vågigt

440674

2017-02-16