Carl Malmsten stol Lilla Åland

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL MALMSTEN, pinnstol Lilla Åland, bemålad björk, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, senare bemålning

440683

2017-02-17