Kjell Jansson skulptur

Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur
Kjell Jansson skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL JANSSON (född 1949): "Mot strömmen", delvis glaserat stengods, sockel i metall, stämpelsignerad, höjd ca 30 cm

Mindre nagg

440692

2017-02-16