Anna Hartelius skulptur

Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur
Anna Hartelius skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA HARTELIUS (samtida): "Guldhönan", skulptur i förgylld metall, monterad på metallsockel, signerad samt etikettmärkt, höjd ca 33 cm

Gravyr på sockeln

440695

2017-02-16