Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKAGEN POTTERI, Danmark, överdimensionerad tekanna med lock och dubbla hänklar, glaserat stengods, signerad, höjd ca 52, 60x42 cm
Nagg på pipen
440705
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här