Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DARTE FRÈRES, 4 dlr, porslin, Paris, 1800-tal, polykrom dekor av blåklint, guldbård, bestående av: kanna, skålar, 2 st, skålfat, kannans höjd med hänkel ca 18 cm
Skador
440721
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här