Matservisdelar Darte Frères Paris

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DARTE FRÈRES, 4 dlr, porslin, Paris, 1800-tal, polykrom dekor av blåklint, guldbård, bestående av: kanna, skålar, 2 st, skålfat, kannans höjd med hänkel ca 18 cm

Skador

440721

2017-02-20