Kaffebehållare

Kaffebehållare
Kaffebehållare
Kaffebehållare
Kaffebehållare
Kaffebehållare
Kaffebehållare
Kaffebehållare
Kaffebehållare

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEBEHÅLLARE, metall och glas, 1900-talets mitt, höjd ca 80 cm

Visst slitage

440744

2017-02-16