Delft fajans

Delft fajans
Delft fajans
Delft fajans
Delft fajans
Delft fajans
Delft fajans
Delft fajans
Delft fajans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DELFT, vaser, 1 par, lockurna, Holland, 18/1900-tal, fajans, blå dekor, stämplade Delft samt 501, höjd 25-32 cm

440773

2017-02-16