Vas 1800-tal
2017-02-17
440779
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, lergods, 1800-tal, brunglaserad, dekor i relief av grotesker, höjd ca 26 cm
Nagg