Hallmöbel i funkis

Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis
Hallmöbel i funkis

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLMÖBEL i två etager, funkis, 1930-tal, stålrör, med låda i ena kortsidan, båda ytorna med glasskivor, höjd ca 52-81, 113x41 cm

Slitage, senare bemålning, repor, skadade draghandtag

440782

2017-02-16