Oscar Törnå soldat oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Soldat,
signerad Oscar Törnå, olja på duk, ca 63x51 cm

440823

2017-02-17